fbpx

Apartamenty od 37m² do 135m²

Budynek z windami

Podziemne miejsca parkingowe

Teren monitorowany

Plac zabaw na terenie

Tereny zielone w bliskiej okolicy

Apartamenty Włoszczowa

O inwestycji

104 apartamenty jedno, dwu, trzy, cztero lub pięciopokojowych. Każde z balkonem oraz dostępem do garażu podziemnego bezpośrednio windą. Wysoki standard wykończenia części wspólnych sprawi, że przyjemnie i wygodnie będzie się korzystało z infrastruktury budynku. Lokalizacja jest kierowana przede wszystkim do osób, chcących wyrwać się ze zgiełku większego miasta i cieszyć się ciszą, zielenią, i bliskością wszelkich usług oraz miejsc kulturowych. Apartamenty Widok to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!

Czytaj więcej

Mieszkania zostały zaprojektowane tak aby dostępna przestrzeń optymalnie rozkładała się na ilość pokoi. W naszej ofercie znajdą się 104 lokale mieszkaniowe o zróżnicowanej powierzchni od 37 do 135 m2 . Niewątpliwie dużą zaletą są bardzo duże balkony oraz tarasy, dwie windy i parking podziemny na ponad 50 samochodów oraz naziemny na więcej niż 70.

 

Termin zakończenia prac: 2022

Liczba pięter: 5

Liczba mieszkań: 104

Liczba pokoi: 1-5

Apartamenty Włoszczowa

O lokalizacji

Inwestycja będzie znajdowała się za nowym kościołem księdza Józefa Pawłowskiego dokładniej obok plebani Piękna okolica z widokiem na łąki i lasy to idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy odpoczynkiem a życiem w centrum.

Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, basen oraz sklepy i supermarkety.

Architekci dodatkowo zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie, części dachu, na którym powstanie ogólnodostępny ogród dla mieszkańców budynku. Zakończenie budowy planowane jest na III-IV kwartał 2021 roku.

Czytaj więcej

Poleć Apartamenty Włoszczowa

Zobacz co możesz zyskać polecając znajomego. Polecona przez Ciebie osoba podpisuje umowę a Ty dostajesz od nas upominek!

Otrzymujesz rower miejski za 1 poleconą osobę.

Otrzymujesz voucher na 2000 zł do wykorzystania na wykończenie wnętrz za 2 polecone osoby.

Otrzymujesz voucher na 5000 zł do wykorzystania na wykończenie wnętrz za 3 polecone osoby.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu

Kontakt